Přehled našich auditovaných závěrek

Auditovaná závěrka 2020

Auditovaná závěrka 2021

Auditovaná závěrka 2022

Mimořádná závěrka k 30. 6. 2023

Investovalo do nás již přes 2000 investorů. Jak jsou spokojeni?

Koupí dluhopisů společnosti UNIPRO jsem v žádném případě neudělala chybu. Naopak. Od samého začátku až do dnešního dne t.j. bezmála 5 let, všechno funguje naprosto bezvadně. Výplaty úroků a jistin chodí přesně a v plné výši, za celou dobu nikdy nedošlo ke zpoždění. Rovněž komunikace se společností je na velmi dobré úrovni. Na moje dotazy, telefonické nebo emailové, dostanu vždy okamžitou odpověď. Tím jsem si za těch několik let vypěstovala k UNIPRO velkou důvěru o které si troufám tvrdit, že je oboustranná.
Eva J.
U této firmy investuji již od r. 2021 bez sebemenšího problému.Úroky chodí na účet včas , tak jak je sjednáno. Firma a její tým spolupracuje slušným jednáním , tak že moje investice směřují tímto směrem nepřetržitě dál. Jsem spokojen.
Josef K.
Jsem s vaší firmou velmi spokojená již několik let. Proto doporučím spolupráci s vámi i dalším klientům a to hlavně v rodině. Díky.
Ema V.
Již několik let mám postupně nakoupené dluhopisy firmy UNIPRO a jsem velmi spokojená. Slušný úrok, který dostávám do účtu pravidelně každý měsíc, bonus a výplata jistiny dluhopisů končící emise je přesně včas na mém účtu. Pokud potřebuji nějakou informaci je pro mne na telefonu pan Tomáš N. Na základě mých zkušeností mohu za sebe nákup dluhopisů firmy UNIPRO jenom doporučit.
Marie S.
Dluhopisy UNIPRO nakupuji už několik let, zatím bez problémů chodí všechny splátky pravidelně.
Nadia C
Moje skusenosti s dlhopismi UNIPRO su len a len pozitivne. Vynikajuci projekt a  maximalna spokojnost s pristupom ku klientom, rychle a slusne jednanie, nadstandartna vynosnost a zaroven vyplacanie vynosov vzdy nacas. Za mna velmi dobra investicia!
Stanislav B.
Zdravím všechny v týmu UNIPRO, jsem již delší dobu Vaším pravidelným a spokojeným zákazníkem. Doporučuji potenciálním novým investorům.
Vlastimil L.
S firmou UNIPRO SPE01 SE mám velmi dobré zkušenosti. První vklad, bez předchozí zkušenosti, jsem poslala s bušícím srdcem - datum emise 19.7.2019, splatnost 31.12.2022. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Jak měsíční úroky, tak vratka vkladu. Mohu jen doporučit.
Jarmila K.
S firmou UNIPRO jsem velmi spokojená, jsem jejich klientem několik let, vždy dodrží slovo, jejich produkty jsou výborné a dobře zhodnocují mé finance.
Ivanka D.