Přidejte se k 2000+ chytrým investorům*

Lokální investice s výnosem 9,5 %

Měníme odpad na vaše peníze. Z plastu tvoříme olej a pohonné hmoty, ze dřeva a papíru stavební materiál na zelené nemovitosti. Prodejem a využitím těchto komodit – kterých je na trhu nedostatek – vám dokážeme poskytnout výhodný roční výnos 9,5 % p.a.

Výnos

9,5 % p.a.

Investice

od 24 tisíc Kč

Přidáme vám

až 5 %

Výnos

9,5 % p.a.

Investice

od 24 tisíc Kč

Přidáme vám

až 5 %

Spočítejte si svůj zisk
Vaše investice:
240000 Kč
Minimální investice:
24.000 Kč
Roční úrok:
9,5 % p.a.

Roční zisk po zdanění bez bonusu

Platí pro daňové rezidenty ČR. Pro zahraniční klienty se zisk
vyplácí v plné výši a neuplatňuje se srážková daň.

19380 Kč

Rozložené riziko

Již 4 splacené emise v hodnotě 220 milionů Kč.

Schválený prospekt

Prospekt schválený NBS + 22 mil. v zálohových rezervách.

Pravidelné vyplácení

Výnos vyplácíme pravidelně ročně a měsíčně podle emise.

2000+ investorů

Naši zákazníci jsou 100% spokojeni s výdělky.

Prospekt schválen NBS a měsíční vyplácení

Splňujeme všechny body vaší investice?

Přidejte se k 2000+ spokojeným investorům. Splatili jsme již 4 emise za 220 mil. Kč.

Jsme v jednom z nejrychleji rostoucích odvětvích – v udržitelných technologiích bylo investováno přes 300 miliard dolarů a segment roste.

Vše za vás vyřešíme a na pár kliků v dluhopisech zaměřených na ekologické projekty zhodnocujete investici a dobrý pocit.

Máme zálohové rezervy ve výši 22 milionů Kč

Měníme pyrolýzou odpadky na komodity, které prodáváme s velkým výnosem. Dále stavíme zelené budovy. Naše dluhopisy zaměřené na ekologické projekty můžete nyní koupit i na Lucemburské burze – projekt je ale lokální a podpoříte s ním svou kapsu i Českou a Slovenskou ekonomiku.

Jsme plně transparentní, všechny dokumenty na jednom místě a rádi vám s čímkoliv poradíme

Dle výše investice dáváme až 5% vstupní bonus. Jakékoliv otázky ohledně emise vám zodpovíme na stránce data pro investory nebo klidně hned na telefonu.

Investovalo do nás již přes 2000 investorů. Jak jsou spokojeni?

Koupí dluhopisů společnosti UNIPRO jsem v žádném případě neudělala chybu. Naopak. Od samého začátku až do dnešního dne t.j. bezmála 5 let, všechno funguje naprosto bezvadně. Výplaty úroků a jistin chodí přesně a v plné výši, za celou dobu nikdy nedošlo ke zpoždění. Rovněž komunikace se společností je na velmi dobré úrovni. Na moje dotazy, telefonické nebo emailové, dostanu vždy okamžitou odpověď. Tím jsem si za těch několik let vypěstovala k UNIPRO velkou důvěru o které si troufám tvrdit, že je oboustranná.
Eva J.
U této firmy investuji již od r. 2021 bez sebemenšího problému.Úroky chodí na účet včas , tak jak je sjednáno. Firma a její tým spolupracuje slušným jednáním , tak že moje investice směřují tímto směrem nepřetržitě dál. Jsem spokojen.
Josef K.
Jsem s vaší firmou velmi spokojená již několik let. Proto doporučím spolupráci s vámi i dalším klientům a to hlavně v rodině. Díky.
Ema V.
Již několik let mám postupně nakoupené dluhopisy firmy UNIPRO a jsem velmi spokojená. Slušný úrok, který dostávám do účtu pravidelně každý měsíc, bonus a výplata jistiny dluhopisů končící emise je přesně včas na mém účtu. Pokud potřebuji nějakou informaci je pro mne na telefonu pan Tomáš N. Na základě mých zkušeností mohu za sebe nákup dluhopisů firmy UNIPRO jenom doporučit.
Marie S.
Dluhopisy UNIPRO nakupuji už několik let, zatím bez problémů chodí všechny splátky pravidelně.
Nadia C
Moje skusenosti s dlhopismi UNIPRO su len a len pozitivne. Vynikajuci projekt a  maximalna spokojnost s pristupom ku klientom, rychle a slusne jednanie, nadstandartna vynosnost a zaroven vyplacanie vynosov vzdy nacas. Za mna velmi dobra investicia!
Stanislav B.
Zdravím všechny v týmu UNIPRO, jsem již delší dobu Vaším pravidelným a spokojeným zákazníkem. Doporučuji potenciálním novým investorům.
Vlastimil L.
S firmou UNIPRO SPE01 SE mám velmi dobré zkušenosti. První vklad, bez předchozí zkušenosti, jsem poslala s bušícím srdcem - datum emise 19.7.2019, splatnost 31.12.2022. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Jak měsíční úroky, tak vratka vkladu. Mohu jen doporučit.
Jarmila K.
S firmou UNIPRO jsem velmi spokojená, jsem jejich klientem několik let, vždy dodrží slovo, jejich produkty jsou výborné a dobře zhodnocují mé finance.
Ivanka D.

Na co peníze využíváme?

Udržitelnost je jedno z nejrychleji finančně rostoucích odvětví. 4 emise už jsou splacené (220 mil. Kč), vaše i naše investice rozdělujeme do několika druhů projektů.

 • Využití odpadu – redukce papíru, dřeva a plastu na obnovitelné zdroje.
 • Ekologické stavby – výstavba udržitelných domů a prostorů pro různé instituce.

EKO rozpad

Pyrolýzou (chemický proces rozkladu plastů) dokážeme z gum vytvořit uhlík, olej a plyn. Ceněné komodity, které na trhu chybí.

Na zpracování dřeva a papíru máme jedinečný způsob výroby, který jinde neexistuje.
Odpad využíváme na směsi, které se využívají ve stavebních materiálech – zpracování není energeticky náročné, a proto jsou ceny materiálů konkurence schopné.

 • Po vytvořených komoditách je velká poptávka
 • Recyklujeme odpad a obnovitelné zdroje
 • Získané peníze využíváme na další recyklační podnikání

EKO rozpad

Pyrolýzou (chemický proces rozkladu plastů) dokážeme z gum vytvořit uhlík, olej a plyn. Ceněné komodity, které na trhu chybí.

Na zpracování dřeva a papíru máme jedinečný způsob výroby, který jinde neexistuje.
Odpad využíváme na směsi, které se využívají ve stavebních materiálech – zpracování není energeticky náročné, a proto jsou ceny materiálů konkurence schopné.

 • Po vytvořených komoditách je velká poptávka
 • Recyklujeme odpad a obnovitelné zdroje
 • Získané peníze využíváme na další recyklační podnikání

EKO stavby

Naše ekologické výstavby jsou buď energeticky soběstačné, nebo energii dokonce vyrábějí. Investicí do našich dluhopisů tak pomáháte obrovské rostoucí ekonomice ekologických nemovitostí, ve které se peníze bezpečně hodnotí.

 • Využíváme k výstavbě obnovitelné zdroje
 • Stavíme od domků po kancelářské, zdravotnické a vzdělávací budovy
 • Snižujeme CO2 emise

Nejste si jistí a chtěli byste se rovnou poradit?

Pokud máte jakoukoliv nezodpovězenou otázku či nechcete s investováním čekat ani minutu, můžete nám rovnou zavolat – vyřídíme vaši žádost přednostně.

Investujte do našich dluhopisů ještě dnes

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme s podrobnostmi.